Recidivista zkopal muže na autobusovém nádraží do bezvědomí


Podezřelý podle ní napadl sedmatřicetiletého muže na autobusovém nádraží ve Zlíně. Muži se dostali do sporu večer poblíž stánku s občerstvením, když obviněný údajně plivl na manželku napadeného.

„Mezi oběma muži došlo k roztržce, agresivnější byl ovšem mladší z mužů. Poté, co svého soupeře svalil na zem, mu uštědřil několik kopů do hlavy, přičemž ležící muž ztratil vědomí,“ uvedla mluvčí.

Záchranáři ho převezli k ošetření do nemocnice. Agresor z místa odešel a vzápětí odjel domů. Oba muži byli v době incidentu pod vlivem alkoholu. „Pachatele útoku nikdo z přihlížejících neznal. Přesto se policistům podařilo muže najít. Ten se při výslechu k útoku přiznal s odůvodněním, že byl opilý, a moc si ze svého jednání nepamatuje,“ konstatovala Kozumplíková.

Ze znaleckého posudku z oboru lékařství podle ní vyplynulo, že jen shodou okolností a šťastných náhod nezpůsobil ležícímu muži, který se útoku nemohl nijak bránit, život ohrožující zranění. „Obviněný měl vědět, že svým jednáním může způsobit těžkou újmu na zdraví,“ doplnila policejní mluvčí.


Zdroj: Novinky.cz … (celý článek zde) –>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *